Podlahy Totůšek

Lanškroun • Ústí nad Orlicí • Svitavy • Šumperk a široké okolí

“Dělat, co máš rád, znamená být svobodný, mít rád, co děláš, znamená být šťastný.”

Volejte 775 600 977

RODINNÉ  ♥   PODLAHÁŘSTVÍ

Podlahy Totůšek Lanškroun

Jsme rodinné podlahářství Podlahy Totůšek z Lubníku u Lanškrouna. Prodáváme kvalitní podlahové krytiny a pokládáme podlahy všech druhů. Podlahy děláme s láskou již přes 20 let a díky tomu máme spoustu spokojených zákazníků. Při práci využíváme nejmodernější technologie a navíc s námi vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova.

SPECIALISTÉ NA REALIZACE PODLAH

Podlahářské práce

Příprava podkladu

Správná příprava podkladu, je zásadní pro funkčnost a životnost podlahy. Podklady pro podlahy připravujeme broušením nebo stěrkováním. Podklad dokážeme vytvořit i suchou cestou např. instalací různých konstrukčních desek.

Prodej podlahových krytin

Při nákupu podlahových krytin Vám poradíme s jejich výběrem a zvolíme vhodný technologický postup, pro zajištění kvalitní pokládky podlahy.

Pokládka podlah

Pokládky podlah provádíme v přesném, předem domluveném termínu. Při realizaci podlah se přísně držíme technologických postupů – kvalita je u nás na prvním místě.

Renovace dřevěných podlah

Renovací povrchu navrátíme Vaší podlaze původní vzhled. Vyměníme obvodové lišty a na povrch podlahy aplikujeme zátěžový lak nebo olej.

Údržba a péče

Pravidelnou péčí a údržbou prodloužíte životnost podlahových krytin a podlaha si tak uchová déle svůj původní vzhled. Poradíme Vám, jak pečovat o různé typy podlahových krytin a doporučíme vhodné čistící prostředky.

Záruční i pozáruční servis

Poskytujeme 2letou garanci na provedené práce (ode dne předání díla). Nabízíme ale také prodloužené 5leté záruky. Zajišťujeme i pozáruční servis.

Požádejte o cenovou nabídku

Cenovou nabídku Vám po zhlédnutí plochy, na které je třeba podlahy pokládat, vypracujeme zdarma. Jsou vytvořeny položkově tak, aby byly přehledné a bylo jasně zřejmé kolik, kterého materiálu, a za jakou cenu, bude třeba.
(Cenové nabídky do výběrových řízení jsou zpoplatněné.)

KLIKNĚTE ZDE